Arhiva 20 octombrie 2015

1
Consultanță cosmetică și întâlnire cu Pasagera – București. Noiembrie 2015

Consultanță cosmetică și întâlnire cu Pasagera – București. Noiembrie 2015

În luna noiembrie 2015 voi fi prezentă în București alături de brandul Paula’s Choice, cu următorul program.

Data: 5, 6, 7 noiembrie (joi, vineri și sâmbătă)
Ora: 10.30 – 20.00
Locația: Splaiul Unirii 4, Bloc B3, Tronson 2, Etaj 3, Ap. 7 (același loc în care am fost în luna iunie)

Prin bunăvoința unei prietene avem la dispoziție un spațiu generos în care putem discuta despre îngrijirea pielii, vă invit să veniți să mă cunoașteți și să îmi puneți întrebări.

Pentru a achiziționa produse Paula’s Choice puteți vizita locația în oricând între orele de mai sus.

 Joi și vineri (5 și 6 noiembrie) de la ora 10.30 – Consultanță cosmetică personalizată

Consultanța presupune analiza tenului, tipului de ten, afecțiunilor cutanate prezente pe ten și formularea unei soluții (rutină) de îngrijire personalizată cu recomandări de produse cosmetice (majoritatea rutinei este bazată pe produsele Paula’s Choice).

Costul unei consultanțe este 70 Ron și durează 30 de minute. Pentru programări sunați vă rog la numărul de telefon 0732 806 303. Prima programare este la ora 10.30, ultima programare este la ora 19.30. Costul consultanței se achită în avans, prin transfer bancar.

Sâmbătă (7 noiembrie) de la ora 10.30 – O zi cu Pasagera

Vă stau la dispoziție la standul Paula’s Choice pentru a vă răspunde la întrebări. Nu sunt necesare programări. Vă aștept cu drag.

Detalii despre locație.

Toate drepturile asupra conținutului sunt rezervate Pasagera.ro. Reproducerea informațiilor de pe site este strict interzisă și pedepsită conform legii drepturilor de autor.